Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

Stroj času – den čtvrtý

Ráno všechny přivítalo sluníčko a bylo jasné, že dnešní den se vydaří. Po snídani nás zase čekalo trochu toho učení, ale nebylo to žádné mučení. Ba naopak, děti už od budíčku mluvily o tom, že se těší na výuku / jak kteří /.

Poté jsme využili hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm. Někteří také nacvičovali na školní akademii, to budete koukat, co všechno Vás čeká.
Odpoledne jsme měli polední klid – hráli jsme hry, psali deníky a dopisy pro rodiče.
Nejvíc jsme se ale těšili na program s animátory – kdy jsme čekali na řeckou bohyni a děti hledaly kolečko stroje času. Hráli jsme na hřišti řecké olympijské hry – běh, skok do dálky, hod frisbee a hod kriketovým míčem. Moc jsme si to užili a vůbec se nám nechtělo jít na večeři, natož spát. Děti dnes objevily, že v Řecku existuje velké divadlo, a proto si připravily vystoupení i pro náš pedagogický . sbor.