Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

Den pátý – poslední

Dnes začal, stejně tak jako všechny dny předchozí vydatnou snídaní. Poté jsme se všichni poctivě učili a nacvičovali vystoupení na školní akademii. Bohužel, musíme konstatovat, že někteří účinkující velmi liknavě přistoupili k tomu, aby zvládli naučit se text jejich scenáře.. Věřím, že o zbytku soboty a celé neděle dopilují své nedostatky a v pondělí už bude vše tak, jak má být.

Po výborném obědě / bramborový knedlík, zelí, vepřové / a poledním klidu se někteří žáci šli koupat do přilehlého bazénu.

Odpoledne se děti setkaly s budoucňanem, aby zachránily mimozemšťana, který je měl vrátit zpět do přítomnosti. Naštěstí vše dobře dopadlo. Ukázalo se, že budoucňan nám po celou dobu lhal. Ale děti se nenechaly zmást a dokázaly se vrátit zpět a těší se na zítřejší příjezd autobusu. Teď právě probíhá bujará dikotéka a po ní už jen sladká dobrá noc. Kufry jsou sbaleny, případné ztráty a nálezy budou řešeny v pondělí ve škole. Všem dětem patří velká pochvala, zejména prvňáčkům, kteří byli mnohdy  poprvé hlavně bez maminky a přesto si dokázali, že umí být samostatní. I místní nás několikráte chválili, že naše děti jsou velmi slušné, vychované a že jsme z osmi škol, které zde byly před námi, ti nejlepší!!

P.S. Příští týden končí vyučování v 11.35, družina je v běžném provozu.

Ve středu prosím rodiče, aby děti přivedli do Drahelčic na vystoupení v 16.30.

Prosím o dochvilnost.

Učebnice se budou odevzdávat v úterý.

Všechny ostatní fotografie budou přístupné na začátku příštího týdne.