Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

NÁVŠTĚVA DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ

V pátek, 26. října 2018, se celá naše škola vypravila do Nučic. Ve zdejším Lidovém domě se konalo řetězové představení původní hry „Osmičky“ autorky Nadi La Mantia Magulové. Ochotnický divadelní spolek Žumpa sehrál několik představení pro žáky spádových škol. Děti z naší školy shlédly obrazové pásmo k výročí 100 let republiky. Před návštěvou divadelního představení žáci absolvovali ve škole výkladové hodiny s adekvátním vysvětlením historických souvislostí. V Lidovém domě si prohlédli výstavu dokumentů vztahujících se k historii vzniku amatérského divadla v Nučicích, zastavili se u unikátního exponátu starodávné promítačky a seznámili se zázemím herců. Touto akcí si žáci i učitelé připomněli významné výročí naší země. Alena Magulová