Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

CO SE DĚJE NA PODZIM VE ŠKOLE?

Aktuality ze života školy

Září nás přivítalo krásným počasím, a tak jsme se pustili do práce. Při hodinách výtvarné výchovy jsme zavzpomínali na prázdniny. Práce našich spolužáků Patrika S. a Marka H. se v soutěži o nejkrásnější prázdninový zážitek umístily na druhém a pátém místě.

V polovině září si děti vyzkoušely, jak náročná je práce policistů a záchranářů. Členové IZS děti pocválili za jejich vědomosti a dovednosti při poskytování první pomoci.

Na hřišti v Drahelčicích jsme testovali naši fyzickou zdatnost – Den zdraví a zdatnosti.

Beseda o Itálii a Argentině navázala na sérii besed o cestování z loňského školního roku. Děti se tak prostřednicvím vyprávění osobních zážitků a sledováním fotografií učí o životě lidí v jiných zemích.