Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

Vánoční besídka v Domově seniorů + FOTO

Na úterý 15. prosince 2009 jsme byli pozváni na odpolední vánoční besídku do Domova seniorů v Rudné. Po vystoupení v Mateřské školce a po slavnostním večeru pro rodiče a přátele v naší škole jsme dětské miniturné zakončili u milého publika v Domově seniorů.

Do vánočně vyzdobené jídelny se přišlo na naše děti podívat opravdu hodně nedočkavých obyvatel Domova. Pro naši školu je to tento rok premiéra ve vystupování na veřejnosti. Všechno ale dopadlo dobře a děti jsou šťastné ze srdečného přijetí svými diváky. Pro všechny seniory a jejich paní ošetřovatelky napekly žákyně nejvyššího ročníku v pracovním vyučování perníčky a za pomoci paní kuchařky Bartošové je také moc hezky ozdobily. Dárečky udělaly všem přítomným radost a byly milou tečkou za naší návštěvou.Děkujeme za pozvání a všem ještě jednou přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví a klidných dnů po celý nový rok! A na viděnou v roce 2010…