Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

Stroj času – den druhý

První noc děti strávily kupodivu v klidu a pohodě, velmi brzy usnuly

a  spaly a spaly a spaly ………

I ráno bylo milé, pouze jeden nejmenovaný pokoj byl už od 6.00 připraven na snídaní – ta je v 7.30. K velké radosti všech jsou snídaně i večeře formou bufetu o několika chodech / k večeři jich bylo 6, ale špagety vyhrály na celé čáře /.

Dopolední výuka a nácvik školní akademie  rychle uběhly, stějně tak jako polední klid.

Odpoledne se děti vrátily do dob, kdy jejich dědečkové ještě museli plnit základní vojenskou službu.Vyzkoušeli si, jak poskytnout zraněnému první pomoc.Pro svůj oddíl vytvářely vlajky a hrály „Vojenské bingo.“ Tím získaly další kolečko do stroje času, aby je mohl vrátit do současnosti. Všechny děti jsou spokojené a veškeré aktivity si velmi užívají.