Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

SPORTOVNÍ DEN

Stalo se již mnohaletou tradicí věnovat jeden školní zářijový den sportovním aktivitám.Nejinak tomu bylo i v úterý 25. září 2018.

Celý tento den jsme strávili na hřišti v Drahelčicích.Počasí nám přálo sice jenom trochu(vítr měl převahu nad slábnoucím sluníčkem), ale nám to vůbec nevadilo.Teplé oblečení a tělo v pohybu – to byl návod jak zatočit s chladem.

Nejprve jsme byli poučeni o bezpečném pohybu v prostoru hřiště a pak už přišla na řadu rozcvička.Po ní jsme byli rozděleni do družstev a závodili jsme v prostém běhu, v kombinovaném běhu, v klusu, v cvalu…. Během soutěže jsme používali barevné terče, kopací míče, míče na házenou, pálky a míčky, floorbalové míče, švihadla a set na pentague.Posledně jmenovaná položka šla na dračku a každý si chtěl tuto hru vyzkoušet. Během spotrtovního dne jsme měli přestávku na občerstvení a oddech. Na závěr dopoledne jsme zhodnotili vaškeré naše aktivity a s konstatováním, že nikdo nebyl vítězem ani poraženým, a že všichni vyhráli svou účastí, jsme se vrátili do školy.

Napsali žáci a paní učitelka Magulová