Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

ŠKOLNÍ VÝLET + FOTO

Ve čtvrtek 7. června 2018 se konal školní výlet pro mladší žáky naší školy.

Měl netradiční podobu.Na výlet totiž žáci vyrazili po svých. Žádná auta, busy, vlaky, ale namasírované nohy. A všem se to moc líbilo.Trasu od školy v Hořelici na nučické frisbee hřiště zvládly děti v rekordní době navzdory velkému horku, které ten den panovalo.Na místě pak všichni dělali aktivity podle vlastní chuti. Někteří piknikovali, jiní hráli pexeso, dámu, šachy, anglické pexeso, scrabble, ostatní podbíhali lano, kopali do míče, skákali přes švihadlo…Kdo měl chuť, maloval podobizny kamarádů, kdo měl chuť, zkoušel si zahrát pentague pod vedením jednoho tatínka… kdo měl chuť, chodil bosky trávou. Ach, jak to bylo příjemné! I nicnedělání a lelkování se v ten den promíjelo vzhledem k obrovskému vedru – stačilo tomu dát název „meditace.“ Pochod zpět do školy po pěti hodinách zábavy už byl hračkou. Rodí se nám stateční turisté. žáci vyšších ročníků navštívili 19. června letecké muzeum.

No vida, i výlety na konci roku mohou mít neobvyklou náplň!!

 

A. Magulová