Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

PRAŽSKÉ PODZEMÍ + FOTO

Zajímavá zákoutí historického podzemí v Praze okouzlila nejen děti, ale i učitelky.

Ve středu 17.6. 2015 jsme jeli na výlet do Prahy. Díky panu Procházkovi jsme byli pozváni na prohlídku podzemí pod Staroměstskou radnicí. Vyjeli jsme z Rudné hned v 8 hodin ráno a v půl desáté nás čekala procházka tajemným podzemím. Zajímavá prohlídka, kterou vedl student historie Max, se líbila všem. Prošli jsme zajímavá místa, ze kterých na nás dýchala historie. Děti se po počátečním ostychu vyptávaly Maxe na podrobnosti o studních, jámách na odpadky,na středověkou kuchyň apod..Po ukončení prohlídky pokračovala jedna skupina v další prohlídce historické části Prahy a ti menší se po svačince a shlédnutí orloje vrátili domů.Výlet se nám vydařil a nyní už se těšíme na prázdniny.

Mgr. Miloslava Bruštíková