Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

Návštěva v restauraci McDonald´s + FOTO

V pátek 20. 11. 2009 byli žáci naší školy pozváni dlouholetým sponzorem a donátorem naší školy panem Ing. Sukem, majitelem restaurací McDonald´s na dálnici v Rudné, na prohlídku restaurace spojenou s pohoštěním dětí.

Jménem svým a jménem mých kolegyň velmi děkuji panu Ing. Sukovi za dlouholetou přízeň, kterou věnuje naší škole. Důkazem toho bylo i páteční pozvání skupiny dětí na dětské menu a prohlídku restaurace v Rudné. Nadšení a spokojenost žáků je určitě dostatečně zřejmá z přiložených fotografií. S firmou McDonald´s se do Vánoc setkáme ještě jednou – a opět patří dík Ing. Sukovi. V pondělí 14. prosince nás navštíví charitativní symbol této firmy, klaun Ronald McDonald. Pro děti bude připraven zábavný hodinový program opět zakončený pohoštěním. Děkujeme!