Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY – 5. ROČNÍK

V rámci literární výchovy jsme se vydali s dětmi pátého ročníku na návštěvu městské knihovny v Rudné. Pro některé z nich to bylo poprvé, co knihovnu navštívili. Velmi ochotně nás přivítala paní knihovnice, Olina Šenfeldová. Dětem vysvětlila, jak to v knihovně funguje, jaká pravidla platí pro půjčování knih, a také jim ukázala, jak jsou knihy v policích uspořádány. Během naší návštěvy probíhal v knihovně běžný provoz, a tak dětem předvedla, jak se knihy půjčují běžným návštěvníkům.

Dětem bylo dovoleno si vybrat a prohlédnout některé knihy, které je zaujaly. Tuto příležitost děti rády využily a ponořily se do čtení a prohlížení. Některé z nich si dokonce založily čtenářský průkaz a okamžitě si vybraly knihu, kterou si půjčily domů.

Naše návštěva v knihovně se nám velmi líbila, a paní knihovnici moc děkujeme. Určitě se do knihovny brzy vrátíme.