Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

K VYUČOVÁNÍ 5. TŘÍDY

Vážení rodiče,

ve škole se objevila anonymní zpráva o vyučování 5. třídy v jídelně. Nemusela bych na anonym vůbec reagovat, přesto bych se chtěla vyjádřit.

O tom, že situace v letošním školním roce bude pro nás obtížná a náročná jsem opakovaně hovořila nejen já, ale i pan starosta. Vzhledem k vysokým cenám stavebního materiálu nedošlo ke slíbené rekonstrukci půdních prostor a vše se přesunulo do dalšího roku.

Vím, že učit v jídelně není úplně optimální, ale vše je řešeno tak, aby se děti z 5. třídy dostaly i do běžných tříd, aby nepřišly o interaktivní tabule, počítače apod. Zatím stále od začátku září řeším nemocnost personálu a tím se bohužel odsunulo i střídání tříd. Výtvarná výchova se pochopitelně bude učit v běžných učebnách.

Vážím si všech rodičů, kteří mají pro naši práci pochopení a podporují nás. Je mi ovšem velice líto, že se ve vašich řadách našel někdo, kdo nemá dostatek odvahy mi svoje připomínky říci do očí a vyhrožuje, cituji : “Pokud se situace se třídou nevyřeší a především hodiny Vv, podáme stížnost na inspekci a uděláme reportáž i s TV Nova.“

Pracuji pod neustálým tlakem, ale jsem ráda za každý konstruktivní názor. Takovéto jednání ovšem považuji za nedůstojné a podlé!!!!