Oficiální internetové stránky školy

5. května 583
252 19, Rudná

Aktualizace organizace školního roku

Ke dni 20. října 2009 proběhla aktualizace organizace školního roku 2009/2010.

V úterý 27.10. bude sportovní den. Všichni žáci ať mají sportovní úbor. Pitný režim a malé občerstvení pro sportovce škola zajistí.Po vyhlášení výsledků půjdou děti na oběd. Konec bude ve 13 hodin. Poté následují volné dny až do konce týdne.
V listopadu je vyhlášeno ředitelské volno na pondělí 16.11., v úterý je státní svátek. Bude tedy prodloužený víkend, děti půjdou do školy ve středu 18. 11. V tento den se koná pedagogická rada a od 15 hodin třídní schůzky. Vzhledem k pestrému programu školy na prosinec je účast rodičů velmi žádoucí.
Informace o prosincových akcích budou k dispozici na konci listopadu, již nyní ale počítejte s tím, že na pondělí a úterý 21. a 22. 12. je vyhlášeno ředitelské volno. Od středy pak začínají celostátní vánoční prázdniny.
Děkuji Vám za přízeň a přeji hezké dny.
Jana Flídrová